1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Yönetimi

Whatsapp Özellikleri 2022’de De Dikkat Çekmeye Devam Ediyor!

Whatsapp Özellikleri 2022’de De Dikkat Çekmeye Devam Ediyor!
0

Whatsapp özellikleri her geçen gün artarak gelişim göstermektedir. Peki 2022 yılında en çok dikkat çeken özelliklerine göz atmaya ne dersiniz?

Popüler iletişim uygulaması olan whatsapp tüm kişilerin telefonunun vazgeçilmezi haline gelmiştir. Ücretsiz olan bu uygulamanın kişilere sunduğu hizmetlerin kaliteli olması da bu kadar çok tercih edilmesinde etkilidir.

Whatsapp bu yılda kendi özelliklerine yenilik katmıştır. İşte öğrenildiğinde Whatsapp hakimiyetinizi da arttıracak güncel özellikler!

İşinize Yarayacak 3 Whatsapp Özelliği!

Whatsapp hem iş hayatında hem de özel hayatta ilk başvurulan iletişim uygulamasıdır. Bu uygulama kişilere resim, ses, belge, video gibi her türlü doküman paylaşma imkanı sunduğundan dolayı tercih edilmektedir.

Whatsapp özellikleri her daim yenilenmekte ve geliştirilmektedir. Öğrendiğinizde şaşıracağınız yeni yılın güncel özellikleri hakkında bilgi almak ister misiniz? Cevabınız evet ise yazımızı okumaya devam edebilirsiniz…

1.      Yüksek Çözünürlükle Fotoğraf Paylaşma

Whatsapp aracılığı ile resim ve video gönderirken karşı tarafa görüntü kalitesi düşük bir şekilde ulaştığı görülmektedir. Bu durumun yaşanmaması için sizlere yeni bir gönderim alternatifi sunulmaktadır.

Fotoğrafı veyahut da videoyu gönderirken galeri seçeneği yerine belge seçeneğine tıklanmalıdır. Gönderilmesi istenilen resim ve videolar da buradan seçilip paylaşılmalıdır. Bu basit yöntemle görüntü kalitesi düşmeden resim ve videolarınızı karşı tarafa aktarabilirsiniz.

2.      Grup İçinde Gizli Mesajlaşma

whatsapp-ozelligi

Whatsapp’ın özellikleri ve kulanım alanı kapsamında yer alan özel cevaplama çoğu kişinin dikkatini çekmektedir. Bu özellikte grup içinde yanıtlamak istediğiniz mesaja basılı tutun.

Ardından sağ üst köşedeki menüye dokunarak özel olarak cevapla seçeneğini tıklayın.

Yapılan bu işlemle göndermiş olduğunuz mesajı sadece mesajın sahibi görecektir. Sizde bu ilgi çekici özelliği hemen denemeye ne dersiniz?

3.      Telefon Ahizesinden Sesli Mesaj Dinleme

Size ses gönderildiğinde dinlemek için kulaklık mı arıyorsunuz? Bu özellik sayesinde artık kulaklık olmadan da rahat bir şekilde sesleri dinleyebileceksiniz.

Telefonunuza gelen sesli mesajı dinlerken telefon görüşmesinde olduğu gibi kulağınıza götürürseniz sesli mesaj telefon ahizesinden gelmeye başlayacaktır.

Whatsapp özellikleri arasında sıralanan bu özellikler sizin işlerini daha da kolaylaştıracak ve whatsaap ’ı daha etkin kullanmanıza yardımcı olacaktır. Peki siz önce hangi özelliği kullanmayı deneyeceksiniz?

İlginizi çekebilir: Whatsapp Son Görülme Özelliğine Ne Oldu? 

Yorum Yap