1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Yönetimi

WhatsApp Kendi Kendine Kaybolan Fotoğraf Özelliğini Devreye Alabilir!

WhatsApp Kendi Kendine Kaybolan Fotoğraf Özelliğini Devreye Alabilir!
0

WhatsApp kendi kendine kaybolan fotoğraf özelliği yakında devreye giriyor. Son dönemin en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, ilerleyen dönemlerde yeni bir özelliğini tüm kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. İlerleyen dönemlerde yayınlanacak olan güncellemeyle birlikte WhatsApp kullanıcıları, fotoğraflarını otomatik bir şekilde silebilecek. İşte, ilerleyen günlerde yayınlanacak olan güncellemenin tüm detayları…

WhatsApp Kendi Kendine Kaybolan Fotoğraf Güncellemesi Yakında Gelebilir!

whatsapp kendi kendine kaybolan fotoğraf güncellemesi
whatsapp kendi kendine kaybolan fotoğraf güncellemesi

 

 

WhatsApp kendi kendine kaybolan fotoğraf güncellemesi, kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılara sunulabilir. Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kaybolan fotoğraf özelliğini tüm kullanıcılara getirebilmek için Android ve İOS işletim sistemlerinde çalışmaya başladı.

Her ne kadar şu an için bu özellik geliştirme aşamasında da olsa, 2021 yılı içerisinde ücretsiz bir güncellemeyle kaybolan fotoğraf özelliği tüm kullanıcılara sunulabilir. Tüm kullanıcılara sunulacak olan güncellemenin ardından söz konusu uygulamaya da özel bir butonun eklenmesi bekleniyor.

Eklenecek olan bu buton sayesinde kullanıcılarda fotoğraflarını göndermeden önce kolaylıkla ve otomatik bir şekilde silinmesini sağlayabilecek. Gelen ilk bilgiler doğrultusunda yeni özellikte kaybolan mesajlar gibi herhangi bir tarih sınırlaması da olmayacak.

Sohbet sayfasından çıkan kullanıcıların fotoğrafları, anında ve otomatik bir şekilde silinebilecek. Son derece ses getiren bu özellik sayesinde aynı zamanda güvenlik sorunlarının da önüne geçirmesi bekleniyor.

WhatsApp Ekran Görüntüsü Alma Özelliği Kısıtlanabilir

viral-teknoloji-whatsapp-ekran-goruntusu-alma-ozelligi-kisitlanabilir

WhatsApp kendi kendine kaybolan fotoğraf özelliğinin yayınlanmasıyla birlikte, kullanıcılar da artık ekran görüntüsü alamayabilir. Zira, ekran görüntüsünün alınması nedeniyle kaybolan fotoğraf özelliği otomatik bir şekilde devre dışı kalabilir.

WhatsApp Kendi Kendine Kaybolan Fotoğraf Özelliği Ne Zaman Yayınlanacak!

viral-teknoloji-whatsapp-kendi-kendine-kaybolan-fotograf-ozelligi-ne-zaman-yayinlanacak

WhatsApp kendi kendine kaybolan fotoğraf özelliği 2021 yılı içerisinde tüm kullanıcılara sunulabilir. Her ne kadar şu an için bu özellik geliştirme aşamasında da olsa çok kısa bir süre içerisinde bu özelliğin beta süreci başlayabilir.

WhatsApp Nedir?

viral-teknoloji-whatsapp-nedir

WhatsApp, 2010 yılında yayınlanan özel anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Android ve İOS işletim sistemleri için özel olarak tasarlanan bu uygulama sayesinde kullanıcılar, tamamen ücretsiz bir şekilde birbiri ile mesajlaşabilmekte ve görüntülü görüşmeler yapabilmektedir.

Yeniliklere oldukça açık olan söz konusu uygulama, kısa bir süre içerisinde kaybolan mesajlar özelliğini devreye almıştır. Ayrıca, ilerleyen dönemlerde WhatsApp kendi kendine kaybolan fotoğraf özelliğinin de devreye alınması planlanmaktadır.

 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap