1. Anasayfa
  2. Oyun İnceleme

CSGO Bedava Kasa Alabileceğiniz Siteler:CSGO Bedava Kasa Nasıl Alınır?

CSGO Bedava Kasa Alabileceğiniz Siteler:CSGO Bedava Kasa Nasıl Alınır?
CSGO Bedava Kasa Alabileceğiniz Siteler:CSGO Bedava Kasa Nasıl Alınır?
0

CSGO Bedava Kasa elde etmek için öncelikle Steam dışı üçüncü parti güvenilir siteleri tercih etmeniz gerekir. Bu siteler uzunca süredir CSGO nesneleri ile kasa açma, rulet, nesne yükseltme gibi şansınızı denediğiniz oyunları bize sunuyor. Sitelerin asıl amacı takas ile başlasa da zaman geçtikçe bu siteler şansınızı kullanıp oyun içi nesnelerinizi katlamak için kullanılan bir hale geldi.

Sitelerin içerisinde ilk yatırımınıza özel bonuslar bulunmakta. Bu bonuslar haricinde vereceğim siteler hem gelmenize özel yatırım bonusu hem de bedava kasa veya ufak site bakiyelerini hesabınıza tanımlayacaktır. Bunları alabilmek için ise promosyon kodlarına ihtiyacınız var.

CSGO piyasaya geldiğinden beridir turnuvaları ve yapısı ile gerçekten oyun sektörüne ve Valve şirketine çok fazla para kazandırmış bir oyun. Bu kadar ticaretin ve para sirkülasyonunun döndüğü çok nadir oyun var.

CSGO Bedava Kasa Veren Siteler

Sitelerden aldığınız bakiyeleri nasıl kullanacağınızı ve sitelerde bu bakiye veya kasaları nasıl değerlendireceğinizi size anlatacağım. Bedava Kasa veren siteler şu şekilde;

Hellcase

Hellcase uzunca süredir güvenilir yapısıyla ve içerik üreticilerine verdiği reklamlar ile CSGO içerisindeki en büyük üçüncü parti sitelerden birisi olmuş durumda. Site içerisinde bedava CSGO kasaları açabilirsiniz. Ayrıca nesne yükseltme sistemi ile nesnelerinizi daha iyi nesnelere dönüştürme şansınızda bulunuyor. En avantajlı özelliği ise her gün ücretsiz kasa açabiliyor ve bu kasanın içerisinden rastgele oyun nesnesi ya da site bakiyesi alabiliyorsunuz. Bunu her gün yaparken Steam profil resminizi Hellcase logosu ile değiştirmeyi unutmayın.

Kayıt olduktan sonra yatırım bonusu alabiliyorsunuz. Bu yatırım bonusunu almak için şu kodu kullanabilirsiniz;

163820

CSGO Skins

csgo bedava kasa alabileceğiniz siteler:csgo bedava kasa nasıl alınır?

CSGO-Skins yine köklü ve güvenilir bir site olarak bu listede yer alıyor. Hellcase ile aynı sistemlere sahip olan bu site içerisinde kasa açma, nesne yükseltme mümkün. Ayrıyetten yine kullanıcılarına günlük bedava kasa sağlıyor ve her gün bu kasayı açıp şansınızı deneyebiliyorsunuz. CSGO Skins için vereceğimiz kod ise burada :

REF10B907

Bu  kodu kullanarak site içerisinde bedava kasalar ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca ilk defa kayıt olan kullanıcılara 0.50$ değerinde site bakiyesi veriyor.

Bloodycase.com

CSGO Bedava Kasa Alabileceğiniz Siteler:CSGO Bedava Kasa Nasıl Alınır? csgo bedava kasa alabileceğiniz siteler:csgo bedava kasa nasıl alınır?

Bloodycase dizayn olarak diğerlerinden biraz farklı olsa da kullanış açısından yine aynı görevi üstlenen bir CSGO sitesi. Kasa açmalar , item yükseltmeler ve en önemlisi bedava çekilişler içerisinde bulunuyor. Site içerisindeki promosyonlardan yararlanmanız için aşağıdaki kod yeterli olacaktır;

R91154

 

Yukarıda listelediğimiz tüm siteler tamamen güvenilir ve sorunsuz sitelerdir. Günlük kasalar ile şansınızı deneyebilir, yatırım yapmak istersenizde bedavadan ekstra yüzdelik promosyon alabilirsiniz. CSGO içerisinde nesne elde etmenin en kolay yollarından birisi bu siteler içerisinde takas yapmak veya şansınızı denemekten geçiyor. Herkese bol şans diyelim o zaman.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir