Netflix Yeni Filmi En Yüksek Bütçeli Film Olacak

Netflix Yeni Filmi En Yüksek Bütçeli Film Olacak

Netflix Yeni Filmi En Yüksek Bütçeli Film Olacak

Netflix yeni filmi daha ortaya bile çıkmadan kendisinden oldukça söz ettirmeyi başardı. Online dizi ve film izleme platformu olan Netflix gün geçmiyor ki yeni bir haber ile gündemi sallamasın. Yaz döneminin başlaması ile yeni dizi ve filmlerini birer birer piyasa süren Netflix bu sefer ise yeni çıkacağı film ile gündem oldu.

Yaptığı filmlere milyon dolarlar harcayan ve bundan hiç pişman gibi durmayan Netflix bu sefer ipin ucunu biraz kaçırmış gibi. Zaten hali hazırda pek çok yapımına yüzlerce milyon dolar para harcayan Netflix yeni yapımı için 200 milyon dolardan daha fazla bir fiyat ödeyeceği ortaya çıktı.

Netflix Filmlerinin Bütçeleri

Netflix yeni filmi için bütçesini tam açıklamasa da bu bütçenin 200 milyon doları geçtiği gelen haberler arasında. Filmin adı ise The Gray Man olacak. Netflix daha önce 6 Underground isimli aksiyon filmi için yaklaşık 150 milyon dolar harcamıştı.

Oscar’a damga vuran film olan The Irishman ise 160 milyona yakın bir bütçe ile çekilmişti. Fakat beklenilenin aksine en çok bütçeye ait filmler bunlar değil. Başarılı ve güzel oyuncu Gal Gadot ve Rock yani Dwayne Johnson’ın başrolünü oynadığı Red Notice filmi tam 200 milyon dolar bütçe ile Netflix’in en pahalı yapımı olmayı başarmıştı.

Fakat asıl dikkat çeken nokta ise bu filmlerin bu paralara rağmen Netflix üzerinde en çok izlenen filmler olmaması. Netflix geçtiğimiz günlerde kendi hesapları üzerinden Netflix üzerinden en çok izlenen filmleri paylaşmış ve zirvede yaklaşık 66 milyon dolar harcanan Extraction filmi bulunmaktaydı.

Netflix Yeni Filmi ve En Pahalı Filmi: The Gray Man

Netflix dizileri ve filmleri duyulduğunda genellikle konusu ya da oyuncuları ile dikkat çekiyordu. Fakat Netflix yeni filmi The Gray Man 200 milyon doları aşan bütçesi ile gündeme oturdu. Üstelik filmin başrollerinde ise oldukça sevilen ve başarılı isimler bulunmakta.

İlginizi Çekebilir! :  Netflix Ücretsiz Deneme Sürümü Türkiye’den Kaldırıldı!

Ryan Gosling ve Chris Evans bu filmde başrollerde yer alacak. Üstelik yönetmen koltuğunda ise Russo kardeşler bulunmakta. 2009 yılında yayınlanan bir romandan uyarlanan filmde 2 katilin birbiri ile olan aksiyon dolu macerasını ve birbirlerini öldürmek için girdikleri macerayı izleyeceğiz.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir