1. Anasayfa
  2. Ev Teknolojileri

Evde Sağlıklı Yemekler Yapmayı Kolaylaştıran 7 Mutfak Aleti

Evde Sağlıklı Yemekler Yapmayı Kolaylaştıran 7 Mutfak Aleti
Evde Sağlıklı Yemekler Yapmayı Kolaylaştıran 7 Mutfak Aleti
0

Teknolojik özellikleri ve tasarımlarıyla mutfağınızda geçirdiğiniz vakti daha verimli hale getiren mutfak aletleri gün geçtikçe daha da çeşitlenir. İçecek hazırlama, pişirme, kızartma ve gıda hazırlama gibi kategorilere ayrılan mutfak aletleri her ihtiyaca uygun çözümler sunar. Evinizde sağlıklı yemekler yapmak için kullanabileceğiniz ürünlerden bazıları kıyma makinesi, blender, su ısıtıcı, Türk kahve makinesi ya da blender seti olarak sıralanabilir:

1. Kıyma Makinesi

Sağlam, güçlü ve dayanıklı olan kıyma makinesi döküm gövdeye sahiptir. Farklı kalınlıktaki disk seçenekleri ile kıymanızı istediğiniz kıvamda çekebilmenizi sağlar. Makinede bulunan itici bölümü çekilen kıymayı almaya yardımcı olur Makinenin üzerinde kolayca kullanılabilecek geri sarma ve açma kapama düğmesi mevcuttur. Fonksiyonel kıyma makinesi çeşitleri karıştırıcı çubuk ve paslanmaz çelik bıçaklar ile üretilir.

2. Blender

Yemek hazırlama sürecinizdeki en büyük yardımcınız olan blender yiyecekleri ve içecekleri karıştırır, püre haline getirir. İçinde bulunan bıçaklar yüksek hızla çalışır ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Elde yıkanması tavsiye edilen bu bıçaklar iki kat performans sunar ve mutfakta nefis lezzetler yapmanızı sağlar.

3. Blender Seti

Tekli blender yerine daha işlevsel bir ürün olan blender seti kullanabilirsiniz. İçerisinde ölçü kabı, paslanmaz çelik bıçaklar, rendeleme ve doğrama bıçakları, çırpıcı gibi parçalar olan set ergonomik tasarıma sahiptir. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde olduğu blender seti mutfak dekorasyonlarınızda uyumlu renk seçenekleriyle üretilir. Böylece hem işlevsel hem de dekoratif bir mutfak setine sahip olabilirsiniz.

4. Çok Amaçlı Basınçlı Pişirici

En yeni mutfak ürünlerinden biri olan çok amaçlı basınçlı pişirici baklagil, yoğurt, kek, tencere yemekleri ve daha birçok yemeği hazırlayabilir. Geniş kapasiteli iç haznesi ve buharda pişirme sağlayan özel telleri daha lezzetli tarifler hazırlamanızı sağlar. Farklı fonksiyonlarda pişen yemeği görebilmeniz için ürünle birlikte cam kapak da verilir. Isıya dayanıklı olan tutma kulbu rahat kullanım sunar.

5. Su Isıtıcısı

Her mutfağın ihtiyacı olan elektrikli su ısıtıcısı geniş kapasitelidir ve şık tasarımı ile mutfak dekorasyonunuzu tamamlar. Susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ve led aydınlatmalı cam gövde ürünün avantajlı özellikleri arasındadır.

6. Türk Kahve Makinesi

Farklı modları ile kahve keyfinizin çeşitlenmesini sağlayan Türk kahve makinesi mutfağınızda farklı içecekler deneyimlemenizi sağlar. Üründe bulunan özel cezve, kolay temizlenebilir ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.

7. Izgara ve Tost Makinesi

Kıyma makinesi gibi hayatınızı kolaylaştıracak ızgara ve tost makinesi ikaz ışığı, ısı ayar düğmesi, ayarlanabilir üst gövde, döküm ısıtıcı plakalar, kilitleme mandalı gibi özelliklerle sizi memnun edecektir. Tüm bu cihazları Arzum kalitesiyle online alışveriş sitesinden satın alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir