1. Anasayfa
  2. Genel

En İyi Yatırım Uygulaması İle Kazançlarınızı Katlayın!

En İyi Yatırım Uygulaması İle Kazançlarınızı Katlayın!
0

En iyi yatırım uygulaması aramalarda en çok sorulan sorular sorulardandır. Sizde bu uygulamaları öğrenerek bir borsacıya ihtiyaç duymadan yatırım yapmak ister misiniz?

Yatırım uygulamaları hakkında bilgi vermeden önce yatırım kelimesinin anlamının bilinmesi gereklidir. Bu anlamda yatırım; tasarruf amacı ile biriktirilen paranın çeşitleri şekillerde değerlendirilmesi anlamına gelmektedir.

Yatırım yapmak kişilerin biriktirmiş oldukları paranın daha da değerlendirilmesine yardımcı olmaķtadır. Bu yüzden de birçok kişinin yatırımı kazançlı bulduğu ve yatırım yapmak istedikleri görülmektedir.

Yatırım kapsamında kişilere borsacılar destek olmaktadır. Gelişen teknoloji ile ise artık en iyi borsa yorumcusu kim ihtiyaç duymadan yatırım yapmak ister misiniz? İşte bu konuda yatırım uygulamaları yardımcı olacaktır.

En Güvenilir 5 Yatırım Uygulaması

Elinde bulunan paraları değerlendirmek isteyen kişiler hangi yolları kullanacakları konusunda kararsız kalmaktadırlar. Bu anlamda kişileri bu karmaşadan kurtaracak en iyi yatırım uygulaması aşağıdaki gibidir.

1.      M1 Finans

Robo- danışman ve aynı zamanda çevrimiçi aracılık işlemlerini M1 Finans gibi başarılı bir şekilde gerçekleştiren çok az uygulama vardır. Kaliteli arayüzü ve düşük maliyetleri ile ünlü olan bu uygulamayı indirerek sizde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

2.      Robinhood

Kripto para birimleri ve hisse senetleri kapsamında ticaret yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği ilk uygulamalar kapsamında Robinhood bulunmaktadır. Bu uygulama gerçekleştirdiği işlemler için kişilerden komisyon talep etmez. Sizde bu bütçe dostu uygulama ile yatırımlarınızı takip etmek istemez misiniz?

3.      Fundrise

En iyi yatırım uygulaması arasında yer alan Fundrise özellikle gayrimenkul kapsamında yatırım yapmak isteyen kişilere destek olmaktadır.

-en-iyi-yatirim-uygulamasi-

Bazılarına riskli gelen gayrimenkul yatırımının getirilerinin de büyük olduğu söylenebilmektedir. Gayrimenkul konusunda istekli olan yatırımcılara ise Fundrise yardımcı olmaktadır. Bu uygulamada yet alan farklı yatırım planlarından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Fundrise uygulamasını kullanmaya başladıktan sonra halen devam etmek istemiyorsanız 90 gün içinde paranız iade edilebilmektedir.

4.      Stockpile

2010 yılında çevrimiçi şekilde kullanılmak üzere Stockpile uygulaması piyasaya sürdürülmüştür. Çocukların yatırım konusunda gelişmesine de yardımcı olan uygulamada ödüller için saklama hesapları oluşturulmaktadır. Bu şekilde de hisse senetlerinin hediye kartları ile alınması sağlanmaktadır.

5.      All Invest

En iyi yatırım uygulaması arasında yer alan All İnvest daha çok yatırım konusunda bilgi ve deneyimi olan kişilere önerilmektedir. Bunun sebebi ise uygulamada bulunan tüm işlemlerin kişilere bırakılmasıdır.

All İnvest diğer uygulamalar gibi öncesine hazırlanmış temaları sunmamaktadır. Bunun yerine yatırım seçenekleri sunarak ayrı ayrı seçme şansı yaratmaktadır.

İlginizi çekebilir: Kripto Para Piyasası Değerlendirme

YouTube video

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir