Xbox Game Pass Kütüphanesine Yeni Oyunlar Eklendi

Xbox Game Pass Kütüphanesine Yeni Oyunlar Eklendi

Xbox Game Pass Kütüphanesine Yeni Oyunlar Eklendi

Xbox oyun konsolu, oyun severlere sunduğu çeşitli imkanlar ve kampanyalar ile günümüzün en popüler oyun konsollarından biri haline gelmiştir. Özellikle Xbox Game Pass kütüphanesiyle bir adım öne çıkan konsol, her ay onlarca yeni içeriği oyuncularla buluşturmaktadır. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile birlikte Mart ayı içerisinde birçok yeni yapım daha kütüphaneye eklendi. Ace Combat 7, The Surge 2, Power Rangers, Bleeding Edge ve Astrolgaster gibi oyunlar Mart ayı içerisinde kütüphaneye eklenecek. Son dönemin en popüler yapımlarını kütüphaneye ekleyen platform, oyun severlerin takdirini kazanmaya devam ediyor.

Xbox Game Pass Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Xbox Game Pass aboneliği sayesinde 200’den fazla oyunu ücretsiz ve sınırsız bir şekilde oynamak mümkün. Birçok yeni yapımında kütüphaneye eklendiği abonelik sisteminde oyun severler aylık belli bir ücret karşılığı bu sistemi kullanabilmektedir. Sadece kütüphane içerisinde ki oyunları oynamak isteyen ve oyunları online oynamak istemeyen kullanıcılar aylık 30 TL, kütüphane içerisinde bulunan oyunları online şekilde oynamak isteyen kullanıcılar ise aylık 45 TL ödeme yapması gerekmektedir. Bilgisayar üzerinden bu kütüphaneye erişmek isteyen kullanıcılar ise aylık 30 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Xbox platformu sık sık kampanyalar yaparak, oyuncuların dikkatini çekmektedir. Özellikle bazı dönemlerde yaptığı kampanyalarda abonelik ücretleri sadece 5 TL’ye inmektedir. Oyun severler kampanyaları takip ederek söz konusu abonelikleri uygun fiyata alabilmektedir.

İlginizi Çekebilir! :  Oynarken Keyif Aldığımız Unutulmaz 5 Strateji Oyunu
1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir