PUBG’nin Yaratıcılarından Yeni Oyun: Prologue

PUBG’nin Yaratıcılarından Yeni Oyun: Prologue

PUBG’nin Yaratıcılarından Yeni Oyun: Prologue

 

Battle Royale oyunları arasında önemli bir yere sahip olan PUBG, son birkaç yıla damgasını vuran bir oyun olarak zihinlerde yer etti. Oyunun tasarımcı firması PlayerUnknown da oyun sektöründe edindiği bu seviyeyi başka bir noktaya taşımaya kararlı. Firma, bu sefer de farklı bir oyun konsepti ile karşımıza çıkıyor. Prologue isimli bu yeni oyun, The Game Awards etkinliği kapsamında ilk kez tanıtıldı. Gelin, bu yeni oyun hakkında kesinleşen tüm detaylara daha da yakından bakalım.

Gizemli Bir Oyun: Prologue

Prologue, The Game Awards etkinliğinde gizemli bir trailer vasıtası ile ilk kez tanıtıldı. Oyunun ilk görsellerinde bolca yeşillik ve orman görmek mümkün kılınıyor. Çeşitli bitki ve hayvanlarla da bezeli bu gizemli ormanda yer yer şimşekler çakıyor ve uzun süren yağmurlar yağıyor. Trailerda gözlemlenen bu görsellerde yağmurun ve şimşeğin etkisi ile birlikte korkan bir çocuğun ağlama sesleri kulağımıza çalınıyor. Ağlama sesine bir de köpek havlaması ekleniyor ve videoda uzak bir noktaya bir yıldırım düştüğü izlenimi veriliyor.

İşte tüm bu detaylar yeni oyunun ilk fragmanında oraya çıkan detayların tümünü oluşturuyor. Yıldırım düşmesi ile birlikte kamera açısı değişiyor ve fragman tamamen sona eriyor. Oldukça gizemli bir hava katılarak yapılmış bu yeni fragmanda oyunun amacına yönelik herhangi bir bilgi yer almıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=0lgQtGSliG4

Oyunun Amacı ve Oynama Şekli

Prologue hakkında verilen bilgiler oldukça kısıtlı. Firma da bu gizemi arttırmak ve büyük çaplı bir merak uyandırmak adına böyle bir trailer ile oyun sevenlerin karşısına çıkmak istemiş. Trailer sona erdikten sonra ekranda oyunun web sitesi ortaya çıkıyor ve sitede oyun hakkında kısa bir açıklamaya yer veriliyor. Yapılan açıklamada oyunun oldukça farklı bir deneyim sunmak adına özel olarak yapıldığından bahsediliyor.

İlginizi Çekebilir! :  PlayStation 4 Kullanıcılarına Ücretsiz Oyun Dağıtıyor

Oyuncuların benzersiz deneyimler yaşayacağını belirten kısa açıklamada oyunun hikâyesi ve oynama şekli hakkında hiçbir bilgi yer almıyor.

 

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir