Pubg Mobile Güncelledi Gizli Orman Modu Aktif Hale Getirildi

Pubg Mobile Güncelledi Gizli Orman Modu Aktif Hale Getirildi

Pubg Mobile Güncelledi Gizli Orman Modu Aktif Hale Getirildi

Pubg mobile, çıktığı günden bu yana sürekli olarak kendini güncelliyor. Son olarak önceden duyurusunu yaptığı Gizli Orman modu ile kendini güncelledi. Gelen yeni oyun modu ile beraber PUBG çok farklı bir oyun tarzı kazanmış olacak.

Playerunknown’s Battlegrounds oyunu 2016 yılında oyun dünyasına ilk adımını atmıştı. Bu ilk adımla beraber tüm oyun severler tarafından beğenilerek oynandı. İlk zamanlarda oyunda çokça hata bulunmaktaydı. Fakat oyunun yapımcı firması açıklamalarında sürekli olarak güncellemeler ve düzenlemeler yapılacak demişti. Bu sözlerini şimdiye kadar tuttuklarını görüyoruz.

Oyunun bilgisayar versiyonu çok sevilmesine rağmen tüm oyuncular, oyunu alamıyor ve oynayamıyorlardı. Bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen yapımcılar, Pubg mobile versiyonu piyasaya sürdüler. Bu versiyon, bilgisayar versiyonundan daha çok sevildi ve oynanmaya başlandı. Bunun farkında olan yapımcılar güncellemelerine mobilde de devam ettiler.

Gizli Orman Modu İle Gelen Yepyeni Deneyim

Mobile oyun versiyonuna gelen son güncelleme Gizli Orman güncellemesi oldu. Bu güncelleme oyuna bambaşka bir boyut kazandırdı. Orman içinde kazanılan güçler ve özellikler oyunun kaderinde büyük roller oynuyor.

Gizli orman modu, PUBG haritalarından olan Sanhok kentinde aktif hale getirildi. Ormana şans eseri giren oyuncuları yine şanslarına göre sürpriz hediyeler ve özellikler bekliyor olacak. Orman içinde bulunan 3 farklı totemden 3 farklı özellik kazanılabiliyor. Kazanılacak özellikler; güç, koruma ve strateji olacak.

Eğer güç totemini alırsanız, rakiplerinize göre daha güçlü ve dayanıklı olabileceksiniz. Bu durum size çatışmalarda avantaja sağlayacaktır. Koruma totemini alırsanız, bu totem sayesinde kask, yelek ve sağlık durumunuz iyileşecek. Yeniden doğmuş gibi olacaksınız. Son olarak da eğer strateji totemini alırsanız, oyun içinde farklı stratejiler geliştirebilme yeteneği elde edeceksiniz.

İlginizi Çekebilir! :  Online Alışveriş Nedir?

Bu 3 totem dışında orman içinde yine sürpriz güçler ve eklentiler olacak. Bunlardan bir tanesi “sıcak balon aracı” olarak biliniyor. Sıcak balona harita içinde denk gelebileceksiniz. Balonu kullanmak size büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Sıcak balona binebilir ve harita üzerine yükselebilirsiniz. Yeteri kadar yükseldikten sonra harita üzerinde olup biteni izleyebilirsiniz. Gaz alanın yoğunlaştığı alanı gözlemleyebilir ve çatışmanın az olduğu yerleri tespit edebilirsiniz. Bu sayede kendinize korunaklı bir alan seçerek oyunda son kalan olmayı başarabilirsiniz.

Pubg Mobile Güncellemesi Yeniliklere Doymuyor

Oyuna getirilen yeni mod ve güncelleme, oyunculara birçok sürpriz ile geldi. Gelen bu özellikler sayesinde oyuncular bambaşka bir Battle Royale oyun deneyimi yaşayacak. Gelen yeniliklerden bir diğeri de orman içinde bulacağınız meyveleri yiyebilmek olacak.

Yenebilir bu meyve sayesinde ya bir güç elde edeceksiniz ya da zehirlenerek, kısa süreli olarak baş dönmesi yaşayacaksınız. Bu durum da tamamen sizin şansınızla alakalı bir durumdur. Orman içinde bulduğunuz meyveyi yiyerek, karnınızı doyurmuş olacaksınız. Bu nedenle de enerjiniz yükselecek.

Ayrıca meyveyi yedikten sonra hissetme özelliğiniz açılabilecek. Açılan bu hissetme özelliği sayesinde düşecek “Air drope” nereye ve ne zaman düşecek bileceksiniz. Bu sayede tüm oyunculardan önce avantajlı şekilde air drope sahibi olabileceksiniz. Bu durum sizin güçlü ve donanımlı şekilde oyuna devam etmenizi sağlayacaktır.

Orman her zaman iyi yüzünü göstermeyecek. Eğer orman yemeği adı verilen bu meyveyi yerseniz zehirlenme durumunuz da olacak. Böyle bir durumda kısa süreli baş dönmesi yaşayacaksınız ve sağlığınız bozulacak.

Bu eşsiz deneyimi yaşamak için acele edin. Tüm dünya ile beraber yeni Pubg mobile güncellemesinin tadına varın. Siz gizli orman modu ile tanışırken oyunun yapımcıları yeni güncellemeler için çoktan çalışmalara başladılar. Her güncellemenin deneyimini yaşamak için bizi takip edin.

İlginizi Çekebilir! :  Motorola One Vision Plus Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Gizli Orman İçinde Yer Alan Totemlere Tepki Büyüyor

Yeni güncelleme ile beraber oyuncular da ikiye bölündü. Özellikle Türk oyuncular, orman içindeki totemlerden güç alırken “tapınılıyor” ibaresinin görülmesine büyük tepki gösterdi. Bu durumun gizli bir mesaj olduğunu ve insanları puta tapmaya teşvik ediyorlar olarak yorumladılar.

Tepkiler sosyal medyada büyük bir linç kampanyasına dönüştü. Twitter da etiket oluşturan Türk oyuncular Pubg mobile oynanması gerektiğini ve kapatılması gerektiğini savundular. Bu savunmaya diğer oyunculardan da tepki geldi.

 

 

 

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir