Güncel Turkcell İnternet Paketleri 2020

Güncel Turkcell İnternet Paketleri 2020

Güncel Turkcell İnternet Paketleri 2020

Ülkemizin en önemli telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Turkcell, sunduğu internet paketleri ile dikkat çekiyor. Her müşteriye uygun paket seçenekleri ile kullanıcıları son derece memnun eden firma, sürpriz fatura derdine de son veriyor. Paket aşım ücretlerinin olmadığı internet paketleri sayesinde kullanıcılar, istedikleri zaman internete girebiliyor ve diledikleri dökümanları (film, dizi, oyun…) kolaylıkla indirebiliyor. Herhangi bir aşım ücretinin olmadığı internet paketlerinde ayrıca ücretsiz kurulum imkanı da bulunuyor. Peki, güncel Turkcell internet paketleri hangileridir, başvurular nasıl yapılır?

Turkcell İnternet Paketleri

Herhangi bir paket aşım ücretinin olmadığı Turkcell internet paketleri sayesinde kullanıcılar, son derece rahat bir şekilde internet kullanımı yapabiliyor. 2020 Yılı içerisinde kullanıcılara sunulan fiber internete merhaba kampanyası ile birçok müşteri, son derece yüksek internet hızları ile internete girebiliyor. Fiber internete merhaba kampanyasının detayları ise şu şekilde;

 • 25 Mbps internet hızına sahip paketi satın almak isteyen kullanıcılar aylık 89,90 TL,
 • 35 Mbps internet hızına sahip paketi satın almak isteyen kullanıcılar aylık 99,90 TL,
 • 50 Mbps internet hızına sahip paketi satın almak isteyen kullanıcılar aylık 129,90 TL,
 • 100 Mbps internet hızına sahip paketi satın almak isteyen kullanıcılar ise aylık 199,90 TL ödeme yapması gerekiyor.

Yukarıda yer alan kampanya 1 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya’nın taahhüt süresi 24 ay olup herhangi bir kota limiti bulunmamaktadır.

Turkcell limitsiz yalın VDSL internet kampanyası sayesinde kullanıcılar, herhangi ev telefonuna gerek duymadan internete girebilmektedir. 1 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olacak kampanyanın detayları ise şu şekildedir;

 • 25 Mbps internet hızına sahip paketi satın almak isteyen kullanıcılar aylık 109,90 TL,
 • 35 Mbps internet hızına sahip paketi satın almak isteyen kullanıcılar aylık 129,90 TL,
 • 50 Mbps internet hızına sahip paketi satın almak isteyen kullanıcılar aylık 139,90 TL,
 • 100 Mbps internet hızına sahip paketi satın almak isteyen kullanıcılar ise aylık 209,90 TL ödeme yapması gerekiyor.
İlginizi Çekebilir! :  OnePlus’tan Yeni Ödeme Sistemi: OnePlus Pay

Yukarıda yer alan yalın internet kampanyasında herhangi bir kota limiti bulunmuyor.

Herhangi bir internet alt yapısına sahip olmayan kişiler ise Turkcell Superbox sayesinde internete özgürce girebiliyor. İnternet alt yapısına sahip olmayan kişilere sunulan özel paketler ise şu şekilde;

 • 100 GB İnternet kotasına sahip Superbox paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 129,90 TL,
 • 150 GB internet kotasına sahip Superbox paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 159,90 TL,
 • 200 GB internet kotasına sahip Superbox paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 199,90 TL
 • 10 Mbps internet hızına sahip paketi (Limitsiz) satın almak isteyen kullanıcılar aylık 199,90 TL
 • 20 Mbps internet hızın sahip paketi (Limitsiz) satın almak isteyen kullanıcılar ise aylık 299,90 TL ödeme yapması gerekiyor.

Turkcell müşterilerine özel olarak sunulan 3 ay ücretsiz süper paket kampanyasının geçerlilik süresi ise 1 Ocak 2021 olarak açıklanmıştır. Söz konusu paketin aylık ücreti ise aşağıda yer almaktadır.

 • 35 Mbps hızına sahip süper paketi satın almak isteyen kullanıcılar aylık 109,90 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Turkcell müşterilerine sunulan bir diğer paket ise kablo internet paketidir. Söz konusu internet paketi sayesinde kullanıcılar son derece kolay bir şekilde internete girebilmekte ve özgürce istediklerini indirebilmektedir. 1 Ocak 2021 tarihine kadar sürecek kampanyanın fiyatlandırması ise şu şekildedir;

 • 16 Mbps internet hızına sahip kablo net paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 89,90 TL,
 • 24 Mbps internet hızına sahip kablo net paketini satın almak isteyen kullanıcılar ilk 6 ay 94,90 TL, sonra ki 6 ay ise 104,90 TL,
 • 35 Mbps internet hızına sahip kablo net paketini satın almak isteyen kullanıcılar ilk 6 ay 104,90 TL, sonra ki 6 ay ise 114,90 TL ödeme yapması gerekmektedir. Söz konusu kampanyanın taahhüt süresi ise 12 ay olarak açıklanmıştır.
İlginizi Çekebilir! :  Playstation Kaç Yaşında Alınmalı

Yukarıda yer alan internet paketleri son derece popüler olmakla birlikte birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Diğer internet paketleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler internet sitemizi ziyaret edebilir.

Turkcell İnternet Başvuruları Nasıl Yapılıyor?

Turkcell internet başvuruları, birçok farklı yöntem ile kolaylıkla yapılabilmektedir. Söz konusu internet paketlerine başvuru yapmak isteyen kişiler, Turkcell mağazalarına gidebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, internet sitesi üzerinden başvuru yapabilir veya sosyal medya platformları üzerinden başvuru taleplerini iletebilir. Yapılan başvurular en kısa süre içerisinde değerlendirilmekte ve en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Superbox aboneliği kapsamında yapılan başvurular da ise uzman ekipler adresine gelmekte ve 4,5G bağlantı kalitesini ölçmektedir. Bulunduğunuz konumda yer alan 4,5G bağlantı kalitesinin yeterli düzeyde olmaması durumunda ise başvurular olumsuz sonuçlanmaktadır. ADSL ve VDSL seçeneklerinde olduğu gibi Superbox başvuruları da aynı şekilde ve kolaylıkla yapılabilmektedir.

Ayrıca yukarıda yer alan başvuru seçeneklerine ek olarak Turkcell internet başvuruları son derece kolay bir şekilde internet sitemiz üzerinden yapılabilmektedir.

Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir