1. Ana Sayfa
  2. Oyunlar

Bol Aksiyonlu Evde Oynanabilecek Oyunlar 2022

Bol Aksiyonlu Evde Oynanabilecek Oyunlar 2022
0

Evde oynanabilecek oyunlar pandemi nedeni ile kişilerin merak edip araştırdıkları konulardandır. Evde, kalan süreyi eğlenceli geçirmek için ise daha çok eğlenceli ve ilginç oyunları araştırmaktadırlar.

Kişiler evde kaldıkları süreyi değerlendirebilmek ve evde eğlenebilmek için daha çok internet oyunlarını tercih etmektedirler. Bunun sebebi ise internet üzerinden oynanan oyunların daha ilgi çekici olmasıdır.

Kişilerin evde kolaylıkla öğrenip oynayabilecekleri internet oyunlarına aşağıda yer verilmektedir. Kişiler ise bu oyunlardan dilediklerine kolaylıkla erişim sağlayabilmektedirler.

Evde Oynanabilecek Muhteşem 2D Oyunlar

evdeoynanabilecek2doyunlar

Evde oynanabilecek oyunlar kapsamında yerini alan 2D oyunlar oldukça rağbet görmektedir. Bu anlamda oyun temalarının ve oyunlardaki rekabetlerin de 2D oyunlarının daha da dikkat çekmesine yardımcı olmaktadır.

Kişilerin ilgisini çeken ve sürekli oynamak isteyecekleri bazı 2D oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlardan ön plana çıkanları aşağıdaki gibidir;

1- Mar Of The Ninja

2D Oyun severlerinin en çok tercih etmiş oldukları oyunlar arasında yerini almaktadır. Bu oyun isminde de anlaşıldığı üzere rakiplerle birebir dövüşmek yerine saklanarak ve gizlenerek oynanmaktadır.

Dışarıdan kolay gözüken bu oyunu aslında oynamak o kadar da kolay değil ancak oyunun mantığı anlaşıldığı anda kişiler için eğlenceli ve bol rekabetli olacaktır.

Steam üzerinden 32 TL karşılığında oynanan bu oyunu birçok kullanıcı önermektedir. Kişiler de belirlenen bu ücreti vererek oyunu oynamaya hemen başlayabilirler.

2- Valfaris

Valfaris kendine özgü ritmi ile tanınan ve bu ritim ile sevilen bir oyundur. Bu ritmin sebebi ise oyunun Heavy Metal müzik eşliğinde oynanmasıdır.

Valfaris aksiyon severlerin vazgeçemeyeceği tarzda bir oyundur. Sürekli ortaya çıkan yaratıklar öldürülerek diğer bölümlere geçiş yapılmaktadır. Diğer bölümlere geçiş yaptıkça daha da farklı yapıda yaratıklar ortaya çıkmaktadır. Hem oyun daha aksiyonlu hem de biraz daha zorlaşmaktadır.

Oyundaki müziğin etkisi kişilerde oldukça fazladır. Yani sadece müziği dinlemek için dahi bu oyunu oynamak isteyen kişiler olacaktır. Steam üzerinden 24 TL ücreti olan bu oyuna ve çalan müziğe kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir.

3- Forts

2D oyunlar arasında yer alan Forts tempolu ve çok sevilen bir oyundur. Bu oyunda kişilerden ilk başta bir kale inşa etmeleri istenilmektedir. Daha sonrasında da düşmanlardan bu kaleyi korumaları istenilmektedir. Aynı zamanda sizden de rakip kaleyi yıkmanız istenilmektedir.

Evde oynanabilecek oyunlar kapsamında yer alan Forts oyununda rakip kalesini yıkan kişilere puanlar verilmektedir. Forts’ ta yüksek puan elde etmek isteyen ve aynı zamanda kafa dağıtmak isteyen kişiler ise 24 TL karşılığında bu oyunu oynayabileceklerdir.

ilginizi çekebilir: En İyi FPS Oyunları 

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap