İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji-haberleri
Trendlerdeki Yazı

21 Soruda Apple Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

MacBook ve diğer Apple ürünlerinde nasıl Apple öğrenci indirimi alacağınızı öğrenmek ister misiniz? Apple öğrenci indirimi sayesinde bütün bu cihazlar için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmayacak.

21 Soruda Apple Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?
1
+ - 0

Apple ürünlerinde büyük tasarruflarla öğrenim hayatınızda bir adım ileride olun. MacBook ve diğer Apple ürünlerinde nasıl Apple öğrenci indirimi alacağınızı öğrenmek ister misiniz? Sonuçta, öğrenim hayatınızda bütün bu teknolojik cihazlara ihtiyacınız olabilir. Size iyi bir haber söyleyeyim, Apple öğrenci indirimi sayesinde bütün bu cihazlar için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmadı.

Apple Öğrenci İndirimi Nedir?

Okul hayatınızda düşünmek isteyeceğiniz son şey, eskiyen bir dizüstü bilgisayarınız hakkında endişelenmeniz olacaktır. Bu nedenle, Amazon Prime öğrenci indirimleri ve Walmart’ın fırsatlarının ötesinde, ek masrafları karşılamanıza yardımcı olmak için MacBook ve Apple ürünlerinde doğrudan harika öğrenci indirimleri alabilirsiniz.

Dolayısıyla, öğrenim gördüğünüz süre içerisinde yeni bir Mac, MacBook veya iPad sahibi olmak istiyorsanız, bu yazı perakende fiyatında % 15’e kadar tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca Apple’dan yaptığınız alışverişlerde çeşitli aksesuarlarda indirim ve hatta ücretsiz ürünler alabilirsiniz.

İyi haber şu ki Apple öğrenci indirimi anlaşmaları için uygunluk konusunda oldukça rahat bir politikaya sahip. Bu nedenle okulda, kolejde veya üniversitede bir öğrenci olduğunuz sürece, bütün bu avantajlardan yararlanabilir ve kendinize ihtiyacınız olan teknolojik ürünü uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bir eğitim kurumunda personel olarak çalışıyorsanız, öğrencilerinizle aynı ölçüde olmasa da sunulan bazı indirimli tekliflere dahil olabilirsiniz. Öğrencilerin aldığı %15’lik indirim yerine, %6’lık Apple öğretmen indirimi yer almaktadır. Ayrıca bunun yanı sıra, cihazlarınızı korumak için AppleCare’da % 20 indirim alabilirsiniz.

Eğer İngiltere’de yaşıyorsanız, Apple’ın kablosuz kulaklıklarına, AppleCare ‘da % 20 indirim ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra Avustralya’da yaşıyorsanız MacBook, iMacs ve iPad’lerde 150 $ ‘a kadar indirim kazanabilirsiniz.

Apple Öğrenci İndirimi: Apple Beats Kablosuz Kulaklık Hediyesi

apple öğrenci i̇ndirimi nasıl alınır?
apple öğrenci i̇ndirimi nasıl alınır?

Apple, öğrencilere belirli cihazları satın aldıklarında ücretsiz bir Beats kablosuz kulaklık seti sunan ABD, İngiltere ve Avrupa’daki öğrenciler için tanıtımını başlattı.

Bir üniversite öğrencisi veya bir öğretmenseniz, yeni bir MacBook,  MacBook Air, MacBook Pro veya iMac satın aldığınızda BeatsX, Beats Solo3 veya Powerbeats3 kulaklıklardan birini ücretsiz olarak seçebilirsiniz.

apple öğrenci indirimi| yeni ipad mini ozellikleri fiyati 640 |teknoloji-haberleri
Yeni Ürün!
2021 Yeni iPad Mini Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Öğrenci indirimi teklifleri ABD, İngiltere ve diğer birçok Avrupa ülkesinde yayınlanmaktadır: Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, İrlanda, İtalya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Türkiye.

Öğrenciler bütün bu fırsatlardan yararlanmak için Apple’ın okula dönüş kampanyası kapsamında içeriklerini sunduğu web sitelerini ziyaret etmelidir: https://www.apple.com/us-hed/shop/back-to-school

Diğer Harika Apple Fırsatları

Bir MacBook Pro arıyorsanız, bu ürünün fiyatı 1.199 $ / 1.299 £ / AU $ 1.849’dan başlıyor. MacBook Pro 16 inç modeli ise 2.199 $ / 2.149 £ / 3.799 $ ‘dan başlıyor.

Eğerki bir iPad istiyorsanız ise, iPad Pro 749 $ / 769 £ / 1,149 AU $ ‘dan başlayan bir öğrenci indirimi ile satın alınabilir. Bu arada, iPad Air öğrenciler için 479 $ / 749 AU $ karşılığında alınabilir.

Apple web sitesi, bir Uniday hesabıyla oturum açana kadar bu indirimli fiyatları göstermez. Daha fazla bilgi almak için Apple Student web sitesindeki talimatları izleyin.

Eski Apple Ürününüzü Getirin, Yenisini Götürün

apple öğrenci i̇ndirimi nasıl alınır?
apple öğrenci i̇ndirimi nasıl alınır?

Bu ürünler için biraz tasarruf etmenin bir diğer yolu ise, mevcut Mac veya tabletinizi getirin ve ürünün değerince Apple Store Hediye Kartına kredi imkanına sahip olun. Bu anlaşma üçüncü taraf markaların cihazlarını bile içeriyor. Bu kredi daha sonra size tasarruf edebileceğinizi yeni bir cihaza dönüştürülebilir.

Mac, HP, Lenovo ve diğer bilgisayarlar takas edilebilir. Cihazınızın markasına, modeline ve durumuna bağlı olarak 1400 $ ‘a kadar kredi kazanabilirsiniz. Öğrenciler Apple GiveBack web sitesinden daha fazla bilgi edinebilirler. Yeni bir Mac satın almadan önce biraz tasarruf etmeyi düşünüyorsanız, başlamak için Apple GiveBack web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Apple Öğrenci İndirimi: Apple Eğitim Fiyatlandırmasına Uygun muyum?

apple öğrenci indirimi| blogging 336376 640 |teknoloji-haberleri

Bir kolej veya üniversite gibi bir orta öğretim sonrası (veya lise) kuruluşuna kaydolduysanız ve bunu kanıtlamak için belge veya öğrenci kimliğine sahipseniz, evet bütün bu Apple öğrenci indirimi fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Eğitim indirimleri için öğrencilerin ebeveynleri de çocukları adına indirimler için başvuruda bulunabilirler.

Bir üniversite öğrencisiyseniz süreci olabildiğince kolaylaştırmak için, yalnızca öğrencilere özel fırsatlar sunan ücretsiz bir web sitesi olan Unidays’e çevrim içi olarak kaydolun. Tek ihtiyacınız olan, kaydolduğunuzda size verilen üniversite e-posta adresidir.

Ayrıca bir eğitim kurumunda öğretmen, öğretim görevlisi veya başka bir personelseniz, burada çalıştığınızı kanıtlayan bir kimlik kartı, maaş bordrosu veya başka bir kimlik belgesi sağlayarak indirime başvurabilirsiniz.

Apple Okula Dönüş Kampanyası Nasıl Talep Edilir?

apple öğrenci indirimi| office 1730940 640 |teknoloji-haberleri

Bütün şartları karşılıyorsanız, öğrenciler ve çalışanlar için mevcut fırsatlara sahip olabileceğiniz Apple okula dönüş kampanyası kapsamında kullanıcılara sunulan web sitesine gidin. Satın alma isteğiniz doğrultusunda bir cihazı (MacBook, iPad vs.) seçiniz. Hemen ardından mevcut öğrenci veya personel kimliğinizi Unidays ile doğrulayın.

Ayrıca yakınınızdaki bir Apple Store’u ziyaret edebilir veya İngiltere için 0800 048 0408 numaralı telefondan, ABD için 800–692–7753 numaralı telefonu veya Avustralya için 133-622 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Apple, satın alımlarınızı akademik yılda bir masaüstü bilgisayar, bir Mac mini’ye, bir dizüstü bilgisayara ve iki iPad ile sınırlar.

 

Apple Okulu Dönüş Kampanyası 2021

16 Temmuz 2021-11 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerli bir indirim kampanyasıdır. Bir eğitim kurumu çalışanları, yüksek öğretim öğrencileri ya da yüksek öğretim öğrencisi ebeveynleri bu indirimden faydalanabilmektedir.

Apple Öğrenci İndirimi Nasıl kullanılır 2021?

Koşulları sağlayan müşteriler kampanyaya dahil bir AirPods ve şarj kutusu satın aldığında ek ücret ödemeden indirimden faydalanabilir. Ayrıca ek yükseltme ücreti ile promosyon ürünü de AirPods ve şarj kutusuna ya da AirPods Pro’ya yükseltilebilir.

Apple Öğrenci İndirimi Kimler Alabilir?

Apple öğrenci indirimi 2021 kampanyasının koşullarını sağlayan müşteriler bu indirimden faydalanır. Bu kişiler eğitim kurumu çalışanları, yüksek öğrenim öğrencileri ve yüksek öğrenim öğrencilerinin aileleridir.

Apple Öğrenci İndirimi Ne Zaman Bitecek?

16 Temmuz 2021’de başlayan kampanya 11 Ekim 2021 tarihinde son bulacaktır.

Apple Öğrenci İndirimi Ne Kadar?

Apple kampanya indirimi kampanyası için uygulanan indirim tutarı Mac ürünleri için 1,355.08 TL’dir.

iPad Öğrenci İndirimi Nedir?

iPad öğrenci indirimi, koşulları sağlayan müşterilere üniversite kapsamında %10 indirimin uygulandığı kampanyadır.

İPhone İndirimi Ne Zaman?

İPhone indirim tarihleri 12 Ağustos 2021 – 31 Ağustos 2021 arasındadır.

Apple Öğrenci İndirimi İade ve Değişimi Nasıl Yapılır?

İade ya da değişim işlemi, ürünün satın alındığı Apple mağazası tarafından yapılmaktadır. Kampanyaya dahil bir ürün kampanya dışı bir ürünle değiştirilmek istenirse promosyon ürünü de iade edilmelidir. İadenin gerçekleşmemesi durumunda ortaya çıkan fiyat farkı müşteriden tahsil edilecektir.

Apple Öğrenci İndirimi Kampanyası Sınırlamaları Nelerdir?

İndirim kampanyası stoklarla sınırlı bir kampanyadır. Apple tarafından herhangi bir sebebe bağlı olmaksızın kampanya sonlandırılabilir.

Apple Öğrenci İndiriminden Kaç Kez Yararlanılır?

Koşulları sağlayan her müşteri, bir kez kampanya indiriminden faydalanarak bir promosyon ürünü alabilir.

Öğrenci için Hangi MacBook Tavsiye Edilir?

Macbook bilgisayarlar kişisel tercihlere göre değişim gösterir. Daha güçlü bilgisayar için MacBook Air, daha büyük olması için MacBook Pro 15 inç önerilir. Uygun fiyatlı bir bilgisayar için MackBook Pro 13 inç tavsiye edilir.

MacBook Eğitim İndirimi Ne Kadar?

Mac üniversite kampanyası kapsamında %12 oranında indirim uygulanır.

Apple Music Öğrenci İndirimi Nedir?

Apple, öğrenci üyelik sistemi ile Apple Music’te eğitim kaydı için öğrencilere %50 indirim sunmaktadır.

Apple Eğitim İndirimi nedir?

Apple, eğitim indirimi ile üniversite öğrencilerine, öğrencilerin ailelerine, eğitim kurumu çalışanlarına ve öğretmenlere ayrıcalık sunmaktadır. Bu indirim ile koşulları sağlayan müşteriler belirlenen indirimden faydalanabilecek ve promosyon ürünleri edinebileceklerdir.

Apple Eğitim İndirimi Yüzde Kaç?

Apple School Manager hesabıyla satın alınacak yirmi ve üzeri uygulama sayesinde kullanıcı hesabına %50 indirim tanımlanır.

Apple Çalışanlarına Ne Kadar İndirim Yapıyor?

Apple bünyesinde çalışan personeller mağazadan yaptıkları alışverişlerde %10 indirim kazanır. İnternet üzerinden yaptıkları alışverişlerinde ise %15 indirim kuponları mevcuttur.

Apple Öğrenci İndirimi Nasıl Alınır?

Apple tarafından belirlenen şartları sağlayan müşteriler mağazalardan indirimlerini karşılayan kampanya ürünlerini tercih edebilirler.

İPhone Ne Zaman Alınmalı?

Her Eylül ayında yeni bir İPhone ürünü tanıtılır. Son model bir telefona sahip olmak isteniyorsa sonbahar ayları İPhone almak için ideal zamandır.

MacBook Alınca AirPods Hediye Mi?

Kampanya dahilinde olan ülke ve şehirlerdeki Apple mağazalarından alınan Mac veya iPad ile müşteriler ikinci jenerasyon AirPods edinebiliyorlar.

Apple İndirimleri Ne Zaman Olur?

Her yıl Eylül ayında yeni bir iPhone tanıtımı yapıldığında diğer modellerde indirim uygulanır. Aralık ayı ise Apple ürünlerinin en yüksek oranda indirimle satın alınabildiği aydır.

Apple Store Taksit Var Mı?

iPad, Mac, iPod ve aksesuarlar için üç aya kadar taksit seçeneği mümkündür. Ancak iPhone’un taksitli satışı yoktur.

Yorum Yap