500 TL ve Üzerine Satın Alınabilecek En İyi 5 Oyuncu Klavyesi

500 TL ve Üzerine Satın Alınabilecek En İyi 5 Oyuncu Klavyesi

500 TL ve Üzerine Satın Alınabilecek En İyi 5 Oyuncu Klavyesi

Doğru oyuncu klavyesi seçimi sayesinde oldukça başarılı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle bu tarz ürünlerin oldukça kaliteli olması hem oyun performansı açısından hem de sağlık açısından oldukça son derece önem arz etmektedir. Son dönemlerde piyasaya çıkan tüm oyuncu ekipmanlarında olduğu gibi klavyelerde de birçok firma ergonomik yapıya önem vermektedir. Peki, 500 TL ve üzerine satın alınabilecek en iyi 5 oyuncu klavyesi hangileridir? Oyun tutkunları tarafından merak edilen ve sık sık araştırılan bu sorunun yanıtını dilerseniz tüm detayları ile birlikte inceleyelim.

En İyi 5 Oyuncu Klavyesi

En İyi 5 Oyuncu Klavyesi

Doğru bir oyuncu klavyesi seçiminde mutlaka ilk önce ergonomik yapısına daha sonra ise hem dayanıklılığına hem de performansına dikkat etmelisiniz. Dilerseniz şimdi gelin birlikte en iyi 5 oyuncu klavyesi listemizi yakından inceleyelim.

1.     Rampage Hydra R6 Plus

Rampage Hydra R6 Plus

Günümüzün en popüler oyuncu klavyelerinden biri olan Rampage Hydra R6 Plus özellikleri ile göz dolduruyor. Ergonomik yapısıyla oldukça dikkat çeken bu ürün aynı zamanda RGB aydınlatma sistemine sahip. Son derece şık bir görünüme sahip olan R6 Plus’ ta ayrıca manyetik ayarlanabilir kol desteği de bulunuyor. Özellikleri ve ergonomik yapısı nedeniyle dikkatleri üzerine çeken bu ürünün resmi satış fiyatı ise 550 TL.

2.     CORSAIR Strafe RGB MK.2

CORSAIR Strafe RGB MK.2

Son derece kusursuz bir tasarıma sahip olan oyuncu klavyesi CORSAIR Strafe RGB MK.2 özellikleri ile dikkat çekiyor. RGB aydınlatma sistemine sahip olan bu ürün düşük tepkime süresiyle de göz dolduruyor. Oldukça kaliteli ve son teknoloji ile donatılan bu cihazın resmi satış fiyatı ise 1.350 TL.

İlginizi Çekebilir! :  Meizu Powerbank Duyurdu İşte Özellikleri ve Fiyatı

3.     LOGITECH G G513 Clicky

LOGITECH G G513 Clicky

LOGITECH şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve tasarlanan oyuncu klavyesi LOGITECH G G513 Clicky özellikleri ile dikkat çekiyor. 1.129 TL Satış etiketine sahip olan bu cihaz, ergonomik yapıda olması nedeniyle oldukça fazla tercih ediliyor. RGB Aydınlatma teknolojisine sahip olan cihaz da USB yönlendirici de bulunuyor. Mekanik anahtar sistemine sahip olan G513, diğer klavyelere göre %25 daha hızlı ve daha sessiz.

4.     Razer Blackwidow Elite

Razer Blackwidow Elite

Hem ergonomik hem de kusursuz tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken ve en iyi 5 oyuncu klavyesi listemiz de yer alan Razer Blackwidow Elite özellikleri ile göz dolduruyor. 1.550 TL Satış etiketine sahip olan bu cihaz, oyun severlere 80 milyona kadar tuş ömrü sunuyor. Askeri seviyede dayanıklılığa sahip olan bu ürün de ayrıca anında tetikleme teknolojisi de yer alıyor.

5.     Razer Huntsman

Razer şirketi tarafından geçtiğimiz yıllarda geliştirilen ve 1.350 TL fiyat etiketine sahip olan oyuncu klavyesi Razer Huntsman özellikleri ile göz dolduruyor. Makro kaydı yapabilen bu ürün, kullanıcılarına 100 milyona kadar tuş ömrü sunuyor.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir